Квартира в новостройке — життя без побутових проблем

Необхідність придбання житла завжди ставити перед вибором: яку квартиру віддати перевагу — розташована в щойно побудованому будинку, в такий, як Парус відгуки, про які можна прочитати Львівські форуми, або запропоновані на вторинному ринку? Щоб не помитись, слід уважно аналізувати обидва варіанта.
Основним достоїнством житла в вторинному ринку є його ціна. Крім того, багато покупців приваблюють обжитий район і розвинуту інфраструктуру. Однак качество квартир на вторинному ринку завжди гірше, ніж у новобудові. Незважаючи на відносну дешевизну вторинного житла, його покупка може вийти в ще більші витрати, ніж придбання нової будівництва. У більшості випадків новим хозяевам доводиться вкладати кошти в замін зношених комунікацій та дорогостоящих ремонтів. В кінцевому підсумку вартість такої квартири може виявитися вище нового.
Важлива перевага житла в новобудові — це виведення його за сучасними стандартами енергозбереження та екологічності. При покупці такої квартири вам не доведеться витрачати гроші на заміну склопакетів, сантехніки та електричних проводок. Свободна плани багатьох новобудов дозволяє попередньо обговорити бажане розташування кімнат.
Перелік переваг доповнить наявність підземних і наземних парковок, охоронних дворів та благоустроених дитячих майданчиків. Так само немаловажную роль грає сучасна планування. Її відмінність — це велика кухня, відсутність суміжних кімнат, санвузол, передбачувана місце для розміщення пральних машин.
 В новому домі ви ніколи не настигнете проблем, пов’язаних із протекшей кришкою або розбитим ліфтом. Что касается инфраструктуры, то практически сразу вблизи новостроек появляются магазины и супермаркеты. Що стосується шкіл та дитячих садів, то більшість батьків при їх виборі орієнтуються на престижність навчального закладу, а не на його територіальне розташування. На сьогоднішній день виявлення поблизу будинку дитячого саду або школи можна розглядати лише як приємного бонусу, а не обов’язкового вимоги.

Comments are closed.