Что необходимо проверить перед покупкою квартири в новобудові

Квартири в нових будинках можуть не відповідати заявленим в проекті технічним характеристикам і мати дефекти. Тому при огляді деяких технічних аспектів новонародженого слід звернути увагу самостійно. Дополнительно слід почитать інформацію про той чи інший житловий комплекс в спеціалізованих форумах. По свідоцтву багатьох покупців саме попередньо отримана позитивна інформація про такі новобудови як Парус відгуки, про яких на рідкість єдині, стали решаючим фактором покупки.
Помімо позитивних відгуків важливий критерій для більшості покупців житла в новобудовах — ціна. Далі йдуть споживчі характеристики: локальні, видові та т. д. Однак деякі фахівці також додають, що зростає число клієнтів, які підходять до вибору та огляду житлової площі в більш детальному вигляді, серед іншого, звертаючи увагу на технічні та технологічні наслідки.
Враховуючи те, що продажі в житлових комплексах відкриваються вже на стадії котловану, то перше, що потрібно уважно вивчити при купівлі житла, — це технічні документи. «Проектна декларація з детальним технічним описом майбутнього будинку повинна бути представлена ​​на сайті забудовника. В офісі продаж нових будівель також обов’язково має бути макет, за яким можна скласти уявлення про розташування будинку та квартири, задавати питання по технологіям будівництва.
В панельних будинках слід звернути увагу на фасади: на якісній панелі немає тріщин і потеок, вона добре герметизована. При покупці квартири, де не передбачено чистої обробки, важливо перевірити стіни та пол на відсутність розривів або трещин. При огляді нової квартири потрібно оцінити конструктивні особливості будинку, інженерні системи та якість обробки.
Забудовник, як правило, прописує в договорі купівлі-продажу матеріали та обладнання, яке застосовується при будівництві, з чіткою назвою та описом виробника. Перевірити їх візуально і співвіднести з тим, що використовується фактично, може кожен. Наприклад, сверить виробника системи вентиляції.
Случається, що в цілях економії будівельники встановлюють дешевші та менш якісні радіатори опалення, віконні блоки, прилади обліку води та тепла. В квартирі відсутні позначені в технічній паспорті будівельні елементи, наприклад, захисні коробки стояків інженерних комунікацій. У подібних випадках можуть виникнути помилки та невідповідності при оформленні прав власності на квартиру.
Перед оглядом квартир в новобудові докладно вивчіть офіційні стандарти. Наприклад, при перевірці окон важливо звернути увагу на їх зовнішній вигляд і особливо на герметичність — створки повинні закриватися плавно, без сторонніх звуків, при закритому вікні повітря з вулиці не повинно поступати в квартиру. При покупці квартири в новому будинку необхідно перевірити електропостачання, водопостачання, роботу системи опалення.

Comments are closed.