Сталеві радіатори опалення

 

Традиційні сталеві батареї ледве вписуються в сучасні дизайни, тому більшість користувачів вважає за краще не псувати зовнішній вигляд своїх осель старомодними громіздкими конструкціями, а замінити їх на більш нові та сучасні опалювальні прилади. Однією з різновидів таких приладів є сталеві опалювальні радіатори. Ці прилади мають привабливий зовнішній вигляд. Що ж стосується експлуатаційних характеристик, то вони нічим не поступаються, а за багатьма параметрами і випереджають традиційні чавунні радіатори. Монтаж опалення Львів, це бездоганне виконання робіт за доступну ціну.

Сучасні сталеві радіатори можуть бути панельними, трубчастими і секційними. Конструкція панельних радіаторів найбільш проста. Це два листа стали з’єднані між собою за допомогою горизонтальних каналів, приварених до однієї з панелей. Трубчасті радіатори розділені на секції, складені з окремих сталевих трубок усередині яких циркулює гаряча вода. Цей різновид радіаторів має відрізняється привабливим зовнішнім виглядом. Крім того, їх легко мити. Такі радіатори найчастіше встановлюють в дитячих установах і лікарнях.

Секційні сталеві радіатори опалення зовні нагадують чавунні моделі. Для з’єднання окремих секцій між собою використовують точкове зварювання. Цей різновид сталевих радіаторів вважається найміцнішою і витримує робочий тиск до 16 атмосфер.

Сталеві батареї мають безліч переваг, що зробило їх дуже популярними. Ці вироби випускаються в різних розмірах що дозволяє підібрати їх практично для будь-якого приміщення. Завдяки хорошій тепловіддачі батареї зі сталі легко і швидко прогрівають приміщення. Більшість сучасних моделей має вбудовані термостати, що дає можливість регулювати температуру в приміщенні з тим, щоб вона була комфортною для всіх мешканців будинку. Невелика теплова інерція дає можливість використовувати сталеві радіатори в різних системах водяного опалення з автоматичним регулюванням.

До недоліків радіаторів зі сталі можна віднести слабку стійкість до корозії. Такі батареї погано переносять часті зливи теплоносія. Через це вони починають іржавіти зсередини. У зв’язку з цим термін служби сталевих радіаторів значно менше ніж у радіаторів у чавуну. Крім того, у сталевих радіаторів досить низький робочий тиск, що може викликати в проблеми в ході експлуатації. Незважаючи на незначні недоліки радіатори із сталі дуже популярні і затребувані.

Comments are closed.